Перший транзит з використанням електронних пломб ГЛОНАСС



UGL – перша компанія в Україні, яка успішно здійснила експедиторський супровід перевезення партії санкційних вантажів з використанням електронних пломб ГЛОНАСС.

У травні 2020 року вантаж був відправлений зі станції Куряж (Харківська область, Україна) на станцію Алма-Ати I (Казахстан) транзитом через територію Росії в критому вагоні, з навішуванням пломб на станції Бєлгород і зняттям на станції Озинки. Вагон зі збірним вантажем перетнув транзитну територію РФ за сім діб.

Раніше дані вантажі слідували з використанням двох поромів: Поромна – Поті / Батумі, Алят – Курик / Туркменбаши, транзитом через території Грузії, Азербайджану та інших країн Середньої Азії. Доставка транзитом через територію Російської федерації не тільки швидша, але й істотно дешевша. Для реалізації такої можливості, співробітниками компанії UGL була розроблена схема узгодження доставки з ВАТ «РЖД», ТОВ «ЦРЦП» та ФМС.

В даний час за такою схемою доставки були перевезені сухе молоко, згущене молоко, мішки паперові, кришки металеві та інші вантажі, що підпадають під санкції для проходження транзитом через територію Росії.

Компанія UGL запрошує до співпраці партнерів, зацікавлених у зменшенні термінів доставки і вартості перевезення санкційних вантажів призначенням в країни Середньої Азії.